Küünal “Kuusirp”

25,00 

Ainult 1 laos

Kirjeldus
Kuumooride sojavahast maagiaküünal „Kuusirp” on pühendatud kuumaagiale, mis on teadupärast üks Kuumooride lemmikasju üldse.

Seda kristallküünalt kaunistab eriline labradoriidist – maagia ja müstika kivist – kuusirp ning valged ja roosad kuukivid.
Väetaimedest oleme lisanud sinna peentasandeid puudutavat jasmiini, müstilist sinist lootost, väekat puju ning ruumi puhastavat salveid. Lisaks ka ammustest aegadest tuntud maagiliste rituaalide kaaslast- mürrivaiku.
Eeterlikest õlidest on küünlasse lisatud ülendavat ja tuju tõstvat bergamotti ning selgust ja maandatust andvat seedermändi. Lõhnaküünla valge värv sümboliseerib kahvatupuhast kuuvalgust.


Eeterlikud õlid: bergamot ja seedermänd
Taimed: jasmiin, sinine lootos, puju, salvei
Vaigud: mürr
Kivid: labradoriit, valge ja roosa kuukivi
Põlemisaeg: ca 30 h


Loomelugu: kuusirp on kas kasvava või kahaneva kuu esimene või viimane üleminekupunkt, see on veerandik tervikute ja poolte vahel. Kuu selline positsioon sisaldab omamoodi kaalukeele jõudu.
Kuusirbi küünal on loodud kasutamiseks just sellistel kaalukeele hetkedel, kui meil on vaja keskenduda oma siseilma ja suunata väge kas ühes või teises suunas. Kas soovida millegi lõpliku lahustumise või kindla ilmestumise algust. Just asjadele hoo andmiseks või lõpilikeks lõpusirgeteks me selle maagilise küünla tegimegi.


NB! Tegemist on spetsiaalse küünlaseeriaga ning küünlaid vaid piiratud
koguses.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Labradoriit on võimas maagiakivi. Kasuta küünlalt saadud kuusirpi ka edaspidi oma kaalukeelotsuste juures – kui hoiad sirbiharud endast eemale suundumas, saadad energiat ilma peale liikuma ning kui sirbiharud on sinu poole, siis tõmbad väge enesesse.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal,
eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€