“Nösperi Nönn” Vägi

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

17,00 

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Nösperi Nönn” on loodud oma väe suurendamiseks ning energia ammutamiseks siis, kui on kavas veidi nõiatempe teha – olgu need siis loitsud, maagilised nukud, rituaalid või töö kristallidega. Sellel kristallidega küünlal on lisaks poolvääriskividega ka tugeva energiaga mereklaas ehk rannast korjatud, mere ja elementide lihvitud ja kujundatud klaasikillud, millel on kõigi elementide vägi küljes. Lisaks ametüst, mis on klassikaline maagiakivi ja mida võib kasutada näiteks kolmanda silma avamiseks ning mäekristall, mis annab väele ja nägemisele selguse. Väetaimedest oleme valinud eksootilised roosa ja sinise lootose, mida juba vanas Egiptuses jumalate kingituseks peeti ning puju ja lavendli, millest esimene on võimas ja kompromissitu väetaim ning teine leebe lõõgastaja ja tasakaalu looja. Eeterlikest õlidest on esindatud meeli ja tajusid ergutav rosmariin, tujutõstev greip ning soe ja keskmesse toov sandlipuu.  Lõhnaküünla kirgas sinine toon sümboliseerib pilvitut suvetaevast oma piiritus puhtas avaruses.


Eeterlikud õlid: rosmariin, greip ja sandlipuu
Kivid: mereklaas, ametüst ja mäekristalli killuke
Taimed: roosa ja sinine lootos, puju ja lavendel


Loomelugu: Nösperi Nönn on vägev nõiamoor Silvia Rannamaa muinasjutukogumikust „Nösperi Nönni Natuke”, kuigi lugu räägib pigem tema järeltulijast Natukesest, on lugejale ilmselge, et Nösperi Nönn oli üks igati vägev valge maagia nõid ning inimeste aitaja ja nõuandja. Just teistele sellistele valgusekandjatele toeks ja väeks olemegi loonud selle küünla. Sooviga, et selliseid inimesi saaks üha enam ja enam meie sekka. Natuke peegeldub see meie soov just vägevas ja armastusega kogutud mereklaasis – Kuumoorid on käinud randadest ise just õige kuju ja tundega mereklaasi korjamas, samal ajal mereääri ka prügist puhastades.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünalt kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks. Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Mereklaasil on kõigi elementide vägi küljes, seega kanna seda endaga kaasas või aseta oma kodusele või kaasaskantavale altarile erinevaid elemente esindama, ühendama ja tasakaalustama. 


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

 

Lisainfo
Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 7 × 8 × 8 cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€