“Kaarnakivi” Tervis

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

 

17,00 

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Kaarnakivi” on mõeldud terviseteemadele keskendumiseks ja sisekaemuseks.
Kristallidega küünlale oleme välja valinud pehmelt energiaid puhastava seleniidi ning selle väge suurendava ja selgust lisava mäekristalli.
Väetaimedest oleme küünlale lisanud kaitsetaigadeks sobiva kadakamarja ja vürtsi, tujutõstva kaneeli ja lõõgastumist soosiva lavendli.
Eeterlikest õlidest oleme lisanud puhastava teepuu, meeleselgust andva rosmariini ja tervendava eukalüpti.
Lõhnaküünla helelilla värv on pehme, südamlik ja meelirahustav, kutsudes meid üles armastavale kannatlikkusele iseendaga.


Eeterlikud õlid: rosmariin, teepuu ja eukalüpt
Kivid: seleniit ja mäekristall
Taimed: vürts, kaneel, lavendel ja kadakamari


Loomelugu: rahvausundis räägiti müstilisest kaarnakivist, mis pidavat andma tarkust, aitama tunda lindude- ja loomade keelt ning ravima haigusi. Seda musta siledat kivikest sai leida vaid kaarnapesast, kuhu kaaren oli selle kaugetelt maadelt toonud.
Just selle müstilise kivi ning otsekui ime läbi saabuvate võimete, lahenduste ja tervise auks sai nime ja sihi ka meie küünal.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.
Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Pane seleniit ööseks padja alla, selle peen võnge puhastab aurat toetades seeläbi heaolu.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 7 × 8 × 8 cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€