“Sõnajalaõis” Armastus

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

17,00 

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Sõnajalaõis” on armastuse, südame avanemise ja kire sütitamise küünal. Kasuta selle küünla maagiat armsama ligimeelitamiseks, armastuse suurendamiseks, õnne leidmiseks või enesearmastuse tõstmiseks. Kristallidega küünlale lisatud roosa kvarts on tuntud armastuse ja südamekristall, punane jaspis lisab kirge ning mäekristall aitab tunde puhta ja selgena hoida. Väetaimedest valisime roosi, mis on üle ilma tuntud kui armastuse sümbol ning südameuste avaja. Lisaks rukkilill, mis aitab enda sisse vaadata ja oma südant paremini mõista ning rahu ja lõõgastust toov ja enesearmastust tõstev lavendel. Eeterlikest õlidest valisime ilang-ilangi, sest see lõhnab nagu sügav ja magus armastus. Lõhnaküünla roosa värv peegeldab nii roosakvartsi sooja sära kui ka meenutab meile, et muidu rohelisena tuntud südametšakra sügavam sisemine toon on just roosa.


Eeterlik õli: ilang-ilang
Kivid: roosa kvarts, mäekristalli ja punase jaspise killukesed
Taimed: roos, rukkilill ja lavendel


Loomelugu: kes meist ei teaks legende vaid jaaniöösel õide puhkevast sõnajalast ning selle õie leidjale avanevast teest igavese õnne ja armastuse juurde. Samavõrra müstiline ja maagiline on aga meile, Maarjamaa rahvale, valdavalt troopikas kasvav lõhnav kananga (Cananaga odorata) ehk ilang-ilang, mille sügavat ja tugevat lõhna peetakse afrodisiaakumiks ning millel usutakse olevat nii stressi peletav kui ka nahka ja juukseid hooldav toime. Just selle eksootilise hurmuriga sarnaselt võiks lõhnata ka meie endi metsade tabamatu sõnajalaõis.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Roosa kvarts aitab tõsta enesearmastust ning avada südant. Hea kanda rinnahoidja vahel või mujal südame läheduses.

 
Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 7 × 8 × 8 cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€