“Hõbevalge” Aurapuhastus

Sojavahast (pärit Euroopast)

100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

17,00 

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Hõbevalge” on loodud aurapuhastuseks ja mediteerimiseks. Kristallidega küünlale oleme lisanud positiivset ellusuhtumist soosiva magnesiidi, topeltkoguses võimsat aurapuhastajat seleniiti ning kahe eelmise väge võimendava mäekristalli. Väetaimedest on küünlal puhastumist ja selgust soosiv rosmariin ning sügavalt peentasandeid puudutav jasmiin.
Eeterlikke õlisid me sellele küünlale ei lisanud, jättes seekord kogu maagia tule kanda.
Küünal on valget värvi, sümboliseerides puhta ja tasakaalus aura võimet ise õige sageduste kombinatsioon esile kutsuta.


Eeterlik õli: puudub
Kivid: magnesiit,  seleniit ja mäekristall
Taimed: rosmariin ja jasmiin


Loomelugu: hõbevalge on hõberaha või hõbeehte küljest kraabitud puru, millele muistsed eestlased omistasid erilise imeväe. Hõbevalget kraabiti anniks allikatele ja pühapaikadele. Selle anni tasuks jagasid paigad inimestega oma väge, kaitset ja teadmisi. Just sellest kõikehõlmavast ühendustest inspireerituna sündis nii see küünal kui tuli talle nimi.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.
Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Hoia magnesiiti enese läheduses kui soovid püsida rahulikus ja neutraalses heatahtlikkuses, nii enese kui ka seeläbi kõigi teiste vastu.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 7 × 8 × 8 cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€