Laost otsas

Küünal “Hingeleib”

Põlemisaeg ca 30h

17,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Hingeleib” on loodud hingedeajaks, austamaks esivanemaid ja nende tarkust ning hoidmaks kodust ruumi muude ringikondajate eest.
Kristallidega küünlale oleme lisanud kurja peletava musta turmaliini tükikesed ning valgest hauliidist nikerdatud tillukese pealuu, mis meenutab kaduvikku ning aitab luua ühendust esivanemate tarkusega, olles samas kaitsev ja keskmesse toov.
Väetaimedest oleme lisanud puhta ja selge rukkilille, vürtsika, elujõudu tõstva ja puhastava nelgi ning lustakad juustupuu viljad, mille pontsakas kõrvitsakuju sümboliseerib kõike seda head ja külluslikku, mida esivanemad meile päranduseks on jätnud.
Eeterlikest õlidest oleme lisanud ülendava bergamoti ning soojendava ja turvatunnet suurendava kaneeli, muskaatpähkli ning kardemoni.
Küünla soe oranž toon sümboliseerib novembrikuu müstilisi koidu ja loojangutunde, mil hingedeilma uksed avanevad ja sulguvad.

Eeterlikud õlid: kaneeli, bergamoti, ingver ja kardemon
Kivid: valgest hauliidist pealuu ja must turmaliin
Taimed: rukkilill, nelk ja juustupuu (Glochidion ferdinandi) viljad
Põlemisaeg: ca 30h

Loomelugu: esivanemate austamine mihklist-jõuluni kuulub meie iidsete rahvakommete hulka. Aknale asetatud küünal ning ööseks leiva ja leivakõrvasega kaetud laud üle ajasilla kojusaabujaile on austusväärne põlistava. Lisaks esivanemaile liigub aastalõpu hämaruses ka igasugu muid varjuilma tegelasi, osad neist on sõbralikud, osad mitte. Kuumooride jaoks on see küünal kojukutsuvaks tuleks kõigile heasoovlikele esivanematele, karmakoorma põletamiseks ning kaitseks kõige selle eest, kelle saabumist ega tagasisaabumist oma ellu me ei soovi. Küünla eesmärk on hoida läbi aegade kestvat armastuse tuld.

NB! Tegemist on hooajalise küünlaga, mida müüme vaid hingedekuul
ehk novembris.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.
Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Hauliidist pealuu on tegelikult helmes – tee sellest endale ripats ning riputa talismanina oma kodusesse väepaika või töölaua kohale esivanemate tarkusega ühendust hoidma.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

 
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€