Laost otsasKuum

“Loksbäri lõõm”

0,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Loksbäri lõõm” on jõuluküünal, mis seob endas hubase ja koduse jõulutunde ning iidse, päikese ja valguse naasemisele pühendatud põlispüha.

Kristallidega küünlale oleme poolvääriskividest lisanud kaitsva musta turmaliini, sügavalt maagilise labradoriidi, kirglikult elujõulise karneooli ning puhta ja ebamaise seleniidi.
Väetaimedest oleme lisanud kaitse ja elujõu pühitsemisega seotud tähtaniisi, kardemoni, vürtsi, kaneeli, nelgi, rohelise ja roosa pipra ning kadaka, lisaks heatujutooja apelsin.
Eeterlikest õlidest oleme lisanud musta pipra, kaneeli, kardemoni ja kopaiiva, mis üheskoos loovad hõrgu piparkoogilõhna.
Küünla valge värv sümboliseerib meie unistust valgetest jõuludest ning valguse väe taassünnist pimeduse rüpes.


Eeterlikud õlid: must pipar, kaneel, kardemon ja kopaiiva
Kivid: must turmaliin, labradoriit, karneool ja seleniit
Taimed: tähtaniis, kardemon, nelk, roheline ja roosa pipar, vürts, kaneel, kadakas ja apelsin


Põlemisaeg: ca 30h


Loomelugu: jõul ehk talvine pööripäev on iidne püha päikesekalendris. Pööripäeval alumisse päevapessa pidama jäänud päike tähistab aasta pikimat ööd ning jõululaupäeval sealt taas liikuma minnes, saame hakata rääkima sellest, kuidas iga päevaga läheb päev kukesammu võrra pikemaks. See on aeg, mil iga süüdatud küünal, südamest tulev hea soov ja heldusest antud kingitus on meie sümboolne sõnum kõiksusele – me hoiame valguse poole, tervitame tema tagasitulekut ja pühitseme seda.
Nõidadel ja teadmarahval oli muistsel ajal kombeks päikese pööripunkte tähistada ühise tuletegemise, loitsude lausumise ja muude maagiliste tegevustega. Valguse naasemisele jõu andmine oli üks olulisemaid pühi nõiakalendris. Rahvasuus taandus see fraasiks „nõiad lendavad Loksbärile nõiatempe tegema”. Ööhämaruses sündiva valguse toetamist ei tasu aga alahinnata – just seal lähevad idanema kõik meie
südamesoovid.
See küünal on sinu isiklik Loksbäri müstiline nõiatuli hea maagia ja heade soovidega tembutamiseks, et koos valguse kasvuga tuleks meie ellu ühe rohkem rõõmu ning soovide täitumist.


NB! Tegemist on hooajalise küünlaga, mida müüme vaid jõulukuul ehk detsembris.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.
Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Kogu kõik küünlalt saadud kristallid eraldi karbikesse või kotikesse, lisa sinna paber, millele oled jõuluajal hoolikalt kirja pannud oma positiivses sõnastuses uusaastasoovid endale ja oma lähedastele ning aseta see kas kodusesse pühapaika, öökapile või mõnda muusse sobilikku paika. Lase sel enesele oma soove ja sihte meenutada ning vaata aasta pärast kuhu oled oma soovide täitmise ja täitumise teel jõudnud.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€