“Kullaketrajad” Küllus

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

18,00 

Laos

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Kullaketrajad” on loodud külluse suurendamiseks ja jõukuse kasvatamiseks. Kuld meelitab kulda ja kus on, sinna tuleb juurde.
Just seda viimast lauset mantrana korrates lisasime meie kristallidega küünlale püriiti, mida vahel ka kassikullaks kutsutakse, sest selle müstilise kivi kullasära meelitab jõukust ja küllust ligi nagu magnet.
Peale selle kaunistab küünalt ka teine armastatud jõukusekivi roheline aventuriin, mis on eriti hea abimees siis, kui meie endi peades pesitseb mõni küllust pärssiv uskumus, sest aventuriin aitab meil näha läbi meie salajasimadki eelarvamused. Sammalahhaat, nagu kõik ahhaadid, on kaitsev, maandav ja kinnistav, luues hea pinnase küllusesädemete püsimajäämist toetama.
Väetaimedest lisasime küünlale vürtsi ja kaneeli, mida on ammustest aegadest jõukuse ja heaoluga seotud, saialille, mis lisab päikeselise helduse noodi ning loorberilehe, mida samuti jõukusemaagiga seostatakse.
Eeterlikest õlidest on küünlas esindatud ideid äratav ja pead selgeks lööv rosmariin ning müstilisi sügavusi avav patšuli.
Lõhnaküünla säravroheline toon on inspireeritud kõikeandvast emakesest loodusest, kel küllusest ja heldusest iial puudu ei ole.

Eeterlikud õlid: rosmariin ja patšuli
Kivid: püriit, roheline aventuriin ja sammalahhaat
Taimed: loorberi leht, kaneel, vürts ja saialill

Loomelugu: algsed kullaketrajad olid kolm õde Friedrich Reinhold Kreutzwaldi samanimelises kunstmuinasjutus, kus nende ülesandeks oli mitte just kõige meeldivamale nõiamoorile kuldlõnga ketramine. Aga lõpp hea, kõik hea – saabus ärgas noormees ning pärast seiklusi ja heitlusi said neiud vabaks ning küllus läks ilma head tegema. Just sellest oma töö ja armastuse viljade nautimise võimalusest on inspireeritud ka meie küünal.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutam hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.
Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Võta küünlalt loorberileht, pane sinna kirja oma külluse või ka mõni muu soov ning seejärel põleta leht koos sooviga ära – nii oled universumile oma tellimuse sisse andnud.

Lisanipp! Kanna püriiti rahakotis – see meelitab sinna raha juurde.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal

0 , 45 kg

Mõõtmed

7 × 8 × 8 cm

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€