“Kuumoorid” Selgeltnägemine ja ennustamine

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

 

17,00 

Kirjeldus

Meie nimiküünal, sojavahast maagiaküünal “Kuumoorid” on hea kaaslane nõidadele, kaardimooridele, kartomantidele ja selgeltnägiajtele. Aitab luua toetatud ruumi, häälestuda vaimolendiga rääkimisele, eetertasandile ning hoida meele selge ja tüüne.
Kristallidega küünlale on lisatud ka eidekivi, ehk looduslikult tekkinud läbiva auguga tilluke kivi, mis annab sellele erilise tasandeid läbiva väe.
Eidekivi jõudu võimendavad ning meeleselgust aitavad hoida arukust toetav ametüst ja kirkust andev mäekristall.
Väetaimedest oleme valinud selle küünla lisandiks hibiski, tüümiani ja piparmündi, mis on kõiki meeli puhastava ning tasandeid läbiva ja ühendava toimega.
Eeterlikest õlidest kuuluvad küünla aroomibuketti maandav sandlipuu, ergutav sidrunhein, puhastav seedripuu ning tüünust ja rahu toov lavendel.
Lõhnaküünla violetne värvitoon on meelirahustav ning seda seostatakse müstika, maagia ning nõiakunstiga.


Eeterlikud õlid: sandlipuu, sidrunhein, seedripuu ja lavendel
Kivid: eidekivi, ametüst ja mäekristalli killuke
Taimed: piparmünt, tüümian, lavendel ja hibiskus


Loomelugu: Seda küünalt luues inspireeris meid ennekõike müstiline eidekivi (hag stone ingl k), mis on loodusliku läbiva auguga kivi või kivike. Keltide rahvapärimuse kohaselt on kivi august läbi piiludes võimalik näha meid ümbritsevas ilmas elutsevaid vaimolendeid.
Kuumoorid on küünlaid ehtivaid eidekive ise korjamas käinud nii Eestist, kui ka Inglismaa lõunarannikult, samal ajal randu sinna uhutud ja loobitud plastmassist ja muust prügist puhastades.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 7 × 8 × 8 cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€