Kuumooride taimesegud koosnevad samadest taimedest ja vaikudest, mida Kuumoorid ka ise igapäevaselt oma töös ja loomingus kasutavad. Oleme oma segudesse valinud taimi just selle tunnetuse ja nende teadmiste järgi, mis aitavad tuua ellu rohkem ilu, harmooniat ja küllust.

Taimede ja vaikude kasutamine nii ruumi väe hoidmisel, sageduse muutmisel kui ka suitsutamise e. tossutamisega ruumienergia puhastamisel ja õnnistamisel on olnud kasutusel juba igiammustest aegeadest. Lisaks öeldakse, et just heli ja suits on need kaks vahendajat, mis suudavad jõuda ka nende peentasanditeni, kus meie jaoks avanevad uksed suhtluseks kõrgemate olendite ja lahkunud esivanematega, kes meie palveid ja mõtteid nii hõlpsamalt kuulda võtavad.

Kindlasti järgi taimesegude suitsutamisel kõiki tuleohtusnõudeid – õnnistused on õnnistavad vaid arukais kätes.

Hea nipp! Kui tunned, et toas seisnud taimesegu on oma töö ära teinud ja energiad on juba enam-vähem lahtunud, siis kasuta juhust mõnd pööripäeva või muud päikesepüha tähistavat lõket teha ning viska taimed veel viimast tänu nendega kaasa pannes tulle. Võid lisada ka, kas mõttes või paberil, mõne soovi, mille täitumist ootad või ka probleemi, millele lahendust otsid.

Näitan kõiki 2 tulemust