Kullaketraja taimesegu

Kullaketraja taimesegu on võimalik asetada kotikesse ja seda kas vajadusel kaasas kanda või hoopiski rahanurgas suitsutada, et taimede energia valla lasta. Karbikesse on kaasa pandud terve loorberileht, millele on hea kirjutada vajaminev number või soov ja seejärel ära põletada. Kõige parem aeg sellisteks toiminguteks on kuu loomise faas. Kuu faase saab jälgida  siin.

Kuidas taimesegu tossutada? 

Selleks on kõige parem kasutada sangaga metallanumat, kuhu sisse panna hõõguvad söed või süüdata selles vesipiibu süsi. Hõõguva söe peale pane taimesegu ja imetle selle suitsu. Kõige parem on seda tossutada rahanurgas (välisuksest sisenedes kõige vasakpoolsem nurk kodus).

Koostisosad: 

Tähtaniis on väga hea õnne taim mida on võimalik nii kaasas kanda, kui ka kotikessev panna.

Apteegitill ehk fenkol on hea puhastaja ja tervendaja, mis on vajalik selleks, et raharituaalides ümbritsev õhkkond oleks puhas muudest energiatest ning miski segama ei hakkaks.

Kaneeli on kasutatud erinevatel maagilistel riitustel ammustest aegadest. Seda kasutasid isegi Vana-Egiptuse preestrid mumifitseerimisel, sest selle vägi kaitses lahkunut teispoolsuses. Lisaks kaitsele on kaneelil ka raha ligimeelitamiseks hea energia peidus.

Eukalüpt on taimesegusse pandud selleks, et vibratsiooni tõsta ja soovid paremini täituksid.

Loorber on üks väekamaid taimi maagias, kus talle on omistatud kaitse, tervendamise, puhastuse, tugevuse, külluse, kui ka selgeltnägemisvõimete suurendamise vägi.

Nelk toob koduõuele rikkust ja lükkab eemale vaenulikkust.

Vürtsi seostatakse õnne ja rahaga, mistõttu on teda hea kasutada erinevates segudes, mis rahaõnne loob ning küllust ligi meelitab.

Taimed on pakendatud taaskasutatavasse metallkarbikesse, mida on hea kaasas kanda.

NB! Taimede suitsutamisel jälgi ümbruskonda, et ei tekiks tuleohtlikku olukorda! Eriti tasub ettevaatlik olla laste ja lemmikloomadega ühe katuse all elades. Tossutamisel on hea kontrollida ka suitsuanduri korrasolekut.

Kogus: 30g

6,00 

Laos

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€