Kuumoorid ehk Kuumoorid OÜ on kahe sõbratari ühine avastusretk, kus üks asi on viinud teiseni ning ühistest huvidest on kasvanud välja tilluke ettevõte.


Kuumooride loomelugu ehk kõigepealt oli valgus.  

Kogu Kuumooride sünnilugu sai alguse küünaldest. Tegelikult sõprusest – esmalt olid kaks head sõbratari ja kursaõde Mirey ja Marit, mõlemad suured kristallisõbrad ning sealt tekkis ka igatsus küünalde järgi, mis oleks kaunistatud kristallidega. Paraku tehti selliseid imeasju vaid seitsme mäe ja mere taga ning pidev internetist tellimine tundus oluliselt tüütum, kui võimalus ise teha. Pärast seda kui esimesed vasikad olid paar aiatagust põhjalikult ära proovinud, olid sündinud ka Kuumooride maagiaküünlad – puhtast sojavahast, eeterlike õlide, biolaguneva glitteri, taaskasutatavate klaaside, väetaimede ja kristallidega.

Kuna sõpruskond võttis Mirey ja Mariti loomingu vastu sooja ja elava huviga tekkis mõte – aga miks mitte hakatagi neid pisut suuremates kogustes looma. Ehk on Eestis veelgi maagiasõpru, kes tahaksid just selliseid isuäratavaid iludusi oma igapäevaelu ehtima. Ja nii sündisiki Kuumooride bränd.

Ajapikku on üks asi viinud teiseni ja siis kolmandani… mida enam süvened, seda enam maailm end sulle avab ja seda paremini mõistad mida ja milleks kasutada ning nii ongi tasapisi tekkinud aina juurde igapäevamaagia tarvikuid, esmalt endale ja siis juba Kuumooride veebipoe kaudu ka teistele jagamiseks.

Kuumoorid

Kes me oleme?

Kuumoorid Mirey

Mirey

Mirey on oma olemuselt tulenõid - ideesädemeid keerleb koguaeg õhus tuhandeid ja seega pole Kuumooride tootearenduses eal uutest mõtetest puudu. Oma kirge toidab ja inspiratsiooni ammutab Mirey raamatuid lugedes, sest kui ta just midagi uut ei loo või ei katseta, on ta ninapidi raamatus: ajalugu, põlisusundid, maagia ja taimetarkused. Lisaks on ta ka armastav ema ja abikaasa ning suhtub meie tillukese põlise maalapi kaitsmisse ja heaolusse pea sama kirglikult kui kristallidesse.

Marit

Marit on nagu õhk - toidab tuld, hoiab loomingu voolamas, aga samas ka jahutab ja leevendab leebelt. Tootearenduses meeldivad Maritile kõige enam need ideed, mida tuleb pikema aja jooksul luua ja katsetada - Kuumooride küünlasarja täpne tasakaal: ideaalselt lõpuni põlevad küünlad, sojavaha hingeelu ja komponentide kooskõlad oma tehnilises vormis, on kõik tema pika ja kannatliku katsetamise tulemus. Ka Marit on armastav ema ja abikaasa ning kui elu nautimist saaks hobiks nimetada, siis oleks see tema hobide nimekirjas esimesel kohal.

Kuumoordi Freya

Freyja

Kass Freya on, nagu kõik kassid, eetertasandi esindaja - jalutab maagilistest portaalidest sisse ja välja ning hoiab ühtlasi kogul tootearendusel pool silma peal - et kõik ikka valge maagia piiridesse jääks. Musta kassina tunneb Freya musta maagia juba kaugelt ära.

Marge

Marge on oma olemuselt maa - kannab kindlalt, toetab ja laseb tule ja õhu loomemöllul leegitseda. Maanõiana armastabki Marge pigem omapäi looduses toimetada - korjab taimi, jalutab vaikuses ja võtab ka ülejäänud Kuumoorid ning nende sõbradki sappa, et käia mööda metsi ja mereääri maagiat otsimas ning ühtlasti ka looduspaiku prügist puhastamas. Tänutäheks kingib loodus talle alati külluslikult nii taimi, kui ka näitab pea üleloomuliku väega kätte ka kõige tibatillukesemad aukudega kivikesed, mida Kuumooride nimiküünla tegemiseks alati vaja on.

Kuumooride tegemisi saab jälgida: