Tarapita ilunurgakese taimesegu

Kuumooride loodud ja käepärasesse metalltoosi pakendatud „Tarapita taimesegu” on mõeldud ilu äratamiseks ja oma enese sisemise jumalannaga ühenduse leidmiseks.

Taimed: jasmiin, kibuvits, roosa lootos, kukekannus, lavendel, kannatuslill, roos ja nurmenukk
Vaigud: mürr
Kogus: 10 g

Loomelugu: Ilu, mida me kõik otsime ja ihaldame sünnib harmooniast ning harmoonia omakorda saab alguse joondatusest oma enese eheda ja autentse olemusega. Ainus tee selle juurde on eluterve enesearmastus. Meil tuleb leppida sellega, et kõik jumalannad on ilusad, olgu nad parasjagu täies sõjavarustuses ja valmis kaitsma seda, mida armastavad või siis unelemas armujoovastuses oma lemmikjumala käte vahel.

Ilu nägemine ja ilus olemine on sageli samad asjad, sest ilu on oma olemuselt metsik nagu vaba looduse taim ja tabamatu nagu tuul, seda ei saa standardiseerida, määratleda ega raamidesse suruda. Kui see kõik on tehtud, pole see enam ilu.

Ja just seetõttu on Kuumoorid seadnud üheks oma sihiks erinevate ilu ja armastuse teemade käsitlemise oma maagiatoodetes – sügav enesearmastus ja austus on võtmeks tegeliku ilu juurde ja otsides ust selle maagilise allika juurde ise, avame me tee ka teistele.

Taimemaagia: ilusegusse valisime taimed, mis kõik oma olemusega panustavad ilu, armastuse ja enesearmastuse temaatikasse. Roos ja kibuvits on armastuse äratajad, süvendajad ja avardajad. Jasmiin ja roosa lootos aitavad näha ilu elus, iseendas ja kõiges ümbritsevas. Kukekannus kaitseb kurja silma ja halva energiaga seltskonna eest ning kannatuslill aitab teha rahu elu, iseenda ja inimestega. Lavendel loob müstilise, leebe ja armastust soosiva atmosfääri ning nurmenukk meelitab ligi maagilised jõud. Just sellise kombinatsiooni keskel, toetades seda veel sügava ja peentasandeid avava mürrivaiguga loomegi õhkkonna, milles saame vaadata iseend armastavate silmadega, näha enese ja kogu maailma ilu ning seda selgelt nähes leida viise, kuidas seda veelgi süvendama hakata.

Ilu on vaataja silmades. Päriselt ka. Ja see vaataja oled sa ise.

Kasutusjuhend: Kuumooride taimesegu võib kasutada neljal viisil.

Esiteks võid seda kas toosiga (või ka mõnusas riidest kotikeses) kaasas kanda ja lasta taimeväel salamisi toimetada või siis ka vahel toosi välja võtta ning seada näiteks kontoris oma töölauale või tegelikult igale poole, kus parasjagu viibid.

Teiseks võidki seada taimed kas koos toosiga või need veel suisa mõnda kenasse kausikesse valades seada sinna, kus soovid lasta neil oma väge ilmutada – kodune ilunurk, armastuse altar või elutoalaud – lisaks väele on taimesegud ka lihtsalt silmale ilusad vaadata.

Kolmandaks võid meie taimede- ja vaigusegu kasutada kas sise või välisruumides suitsutamisel e. tossutamisel. Taimesuitsud muudavad ruumienergiat ning mõjuvad nii energeetiliste puhastajate kui ka õnnistajatena. Sel juhul kasuta spetsiaalset katlakest või suitsutuspanni, esmalt aseta sinna kas hõõguvaid puusüsi või ka spetsiaalne söetablett (nagu neid vesipiipudes kasutatakse) ning poeta sinna peale järjest taimi ja vaiku. Sellisel moel suitsutades jälgi, et sa sütt liiga ära ei lämmataks ega ka liiga vähe taimi ei paneks. Jälgi ka kindlasti asjakohaseid ohutusnõudeid.

Neljandaks võid meie taimesegu kasutada klassikalise potpourri põhjaks ning selle kuhugi alusele valada (või taas riidest kotikesse panna) ning lisada sinna paar tilka mõnd kodusolevat eeterlikku õli. Sellisel puhul saputa vahel taimesegu hoolikalt läbi, et lõhnad ilusti lendu pääseksid ning lisa aja möödudes taas mõned tilgad segu värskendamiseks.

Hea nipp: Kui taimesegu on end ammendanud on sinu päralt väike mõnus metalltoos, milles võid hoida näiteks meie küünaldelt kogutud kristalle.

Ohutus: kui otsustad taimesegu suitsutada tee seda kindlasti tulekindlas kausikeses, spetsiaalses metallkatlas või suitsutuspannil. Jälgi valvsalt kõiki ohtutusreegleid ning hoia sobivad kustutusvahendid käeulatuses.

Siseruumides tee kindlaks, et sa protseduuriga suitsuandurit meeleheitele ei aja, samuti on soovitav ruume suitsuga puhastades samaaegselt või ka ka lühema protseduuri järel kohe vahetult pärast seda avada aken ning tuba õhutada.
Kui oled segu esmalt kasutanud potpourrina, siis ole selle süütamisel ja suitsutamiseks kasutamisel ekstra ettevaatlik, kuna eeterlikud õlid võivad muuta segu kergestisüttivaks.

Kasuta taimesegusid vaid ruumi- ja õhustiku loomiseks, ära tarvita neid seespidiselt ega kosmeetilisteks protseduurideks. Samuti hoia taimesegud eemal laste ja lemmikloomade haardeulatusest.

8,00 

Laos

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€