“Piibelehe-neitsi” puhastus

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemaeg ca. 30 h

 

 

18,00 

Laos

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Piibelehe-neitsi” on loodud nii enda kui ka ümbritseva ruumi energiate puhastamiseks ja tasakaalustamiseks. Küünlasse valitud aroomid ja taimed toetavad negatiivsete energiate lahustumist ning kõrgemate sagedusete kinnistumist ruumis. Küünal sobib hästi ka meelerahu loomiseks ruumis meditatsiooni ajal.


Kristallidega küünlale oleme tule väge toetama valinud võimsa kõrgemate energiasageduste kiirgaja seleniidi, kaitsva ja kirgastava ametüsti ning puhast selgust toetava mäekristalli.
Väetaimedest toetavad küünla tööd päikeseväge kandev saialill ning rahustav lavendel.
Eeterlikest õlidest oleme valinud tugeva õhu- ja ruumipuhastaja eukalüpti ning värskust ja selgust toetava sidrunheina.
Lõhnaküünla puhas valge värv sümboliseerib puhta ruumi vahetut sagedust ning on kummardus küünla nimitegelase Piibelehe-neitsi kodu valvavaile lilleõitele.


Eeterlikud õlid: sidrunhein ja eukalüpt
Kivid: seleniit, ametüst ja mäekristalli killuke
Taimed: saialill ja lavendel


Loomelugu: Piibelehe-neitsi on nimitegelane August Kitzbergi muinasjutust – tibatilluke ja õrnpuhas haldajaolevus, kes elas piibelehe hurmavas puhtuses oma lillemajas, kuni paduvihm ta kodu uputas ning ta uue kodu otsinguil seiklustesse viis. Just tema kauni ja kõrges sageduses kodu auks ning tema hinges pesitsenud oskuse luua ka pärast suurt ja laastavat rünnakut endale uus, imeline ja kaitstud ruum
inspireeriski meid looma ruumienergiaid puhastavat ja tasakaalustavat küünalt.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia
viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka
armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Poeta seleniit teiste kristallide juurde, tema sagedus aitab puhastada teisi kristalle ning annab neile uue hingamise.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal

0 , 45 kg

Mõõtmed

7 × 8 × 8 cm

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€