Laost otsas

“Ilmatar”

17,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Ilmatar” on loodud naisenergia tõstmiseks ning ellu tasakaalu toomiseks.

Küünlale on lisatud kristallidest amasoniit, mis on rahustava toimega ning hea abiline tõe väljaselgitamisel. Eri värvi turmaliini killukesed toetavad nii kaitse kui ka enese teadlikkuse tõstmisel. Kuukivi on oma naiseliku energiaga sooja ja südamliku energiaga. Taimede valikul lähtusime taimedest, mis on just naisenergiaga ja kättesaadav oma aiast. Piimanõges, naistepuna ja jasmiin on kuivatatud nii, nagu oleksid nad alles eile korjatud. Selleks saime selgeks uut moodi tehnika ja kasutame seda oma küünaldel hea meelega. Lõhnaks valisime naiseliku roosi ja oma kõige lemmiku lõhnava kananga  eeterlikud õlid. Küünlavärv õnnestus esimesel katsel ja selleks sai tumeroosa. See värv pakatab naiselikkusest ja tema väest!

Eeterlikud õlid: lõhnav kananga ja roos

Kivid: amasoniit, turmaliin ja roosa kuukivi

Taimed: piimanõges, naistepuna, jasmiin ja roos

Loomelugu: “Kalevalast” tuntud Ilmatar on looduse – ja õhuvaim, kes jäi merest lapseootele.

Suvel aias jalutades hakkasid silma just naisenergiaga taimed. Terve koduhoovi olid vallutanud piimanõges ja naistepuna. Kuna jasmiinipõõsas oli ka üle käte läinud ja kasvanud nii võimsaks, et varsti enam naabrit pole üldse näha, siis sain aru, et siia maailma on vaja rohkem naisenergiat. Loodus teab alati kõige paremini ja nõndaviisi kõneleb ta taimede keeles. Sellest sündiski “Ilmatari” küünal, sest naiselik tasakaal ja soe armastus võidab kogu halva.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Kanna amasoniiti endaga kaasas, sest see aitab kõige pingelisematel hetkedel. Eriti kasulik on see näiteks koosolekutel, kus õhk on vahel nii paks, et lõika või kääridega. Poliitikutel võiks amasoniidi kivi olla kohustuslik kaasas kanda, sest see on super tasakaalustaja ning rahu looja. Nõnda saaks ilma solvumisteta palju rohkem saavutada.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€