“Veteema” Stress

Sojavahast (pärit Euroopast)

 100 % Vegan

100 % Julmusevabad

Lõhnastatud eeterlike õlidega

  Käsitööna valminud

 Ehtsate kristallidega

  Glitter/sädeluspulber biolagunev

Taimed on valitud vastavalt teemale

  Valmistatud hoole ja armastusega

Põlemisaeg ca. 30 h

17,00 

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Veteema” on loodud lõõgastama, head enesetunnet looma ning stressi nii peletama kui ka ennetama.

Kristallidega küünlale lisatud ametüst aitab hoida meele selgena, karneool lisab puhast ja ehedat elujanu ning mäekristall toob selge ja rahuliku meele.
Eeterlikest õlidest oleme sellesse küünlasse lisanud lavendli, mis rahustab, lõõgastab ja toob hea une ning ilang-ilangi, mis aitab suurendada enesearmastust ning rahulolu.
Küünla väetaimede valikus on vürtsikad ingver, kardemon, roosa- ja must pipar, mis tõstavad eluväge ja tuju, ergutav sidrunhein, lõõgastav lavendel ning kaitsev kukekannus – kõik need taimed koos tekitavad just õige erksuse ja rahu tasakaalu, et tunda end lõõgastunult kuid samas terasena.
Lõhnaüünla kollane värv sümboliseerib veepinnal sillerdavat päikest, meenutamaks meile, et pilvede taga on päike alati meiega ning igale ööle järgneb hommik.

Eeterlikud õlid: ilang-ilang ja lavendel
Kivid: ametüst, karneool ja mäekristall
Taimed: kardemon, roosa ja must pipar, sidrunhein, ingver, lavendel ja kukekannus


Loomelugu: vee ääres viibimine mõjub alati rahustavalt ja lõõgastavalt, Veteema on oma lõputus armastuses valmis vastu võtma meie mured ja pesema maha meie hingevalud. Ta on veekogude ja elu hoidja ning tema rõõm on puhas tujutõstja igaühele. Just veekogude kaldail jalutades – samavõrra hästi on mõjunud nii lustlik ojake, kui ka avar
merevaade – oleme tundnud murekoorma vähenemist ja meelerahu suurenemist ning seda Veteema armastuse jõudu oleme soovinud edasi anda ka oma küünla olemusega.


Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.


Hea nipp! Kanna ametüstitükikest alati endaga – see hoiab pea selge ja nii ei pääse muremõtted nii hõlpsalt stressi tekitama.


Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Lisainfo
Kaal 0,45 kg
Mõõtmed 7 × 8 × 8 cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€