Kunksmoori nõiavägi

16,00 

Kirjeldus

Kuumooride ja Saare Kunksmoori ühine maagiaküünal “Saare Kunksmoor” on küünal kõige ehtsamale nõiale, sest just sellel on olemas kõige väekamad nõiataimed ja lõhnad. Mine või lendama nagu Kapten Trumm kui Kunksmoor talle koera-pöörirohtu andis. Valisime küünla värviks rohelise, sest see on meie mere värv. Lõhnaks valisime väeka  koirohu ja puju ning võimendava lavendli eeterlikud õlid. Kividest valisime välja rahustava ja tasakaalustava amasoniidi, mereenergiaga merevaigu ning väeka ametüsti. Taimedest on koirohi, puju, lavendel, punane kärbseseen, kadakas ja koera-pöörirohi – nende taimedega saab ükskõik mis maagiat teha, sest võimsamaid on raske leida.

Eeterlikud õlid: koirohi, puju ja lavendel

Kivid: amasoniit, ametüst ja merevaik

Taimed: koirohi, puju, lavendel, punane kärbseseen, kadakas ja koera-pöörirohi

Loomelugu: kaks nõida kohtusid ja sealt see kõik algas… Heler ja Mirey soovisid panna ühte küünlasse kõige väekamad kodumaa taimed, mis vähegi pähe tulid ja mida Irje Karjus neile Herbaatikumis õpetanud oli. Enamus taimi on loodusest korjatud, aga koera-pöörirohi ja lavendel on Kuumooride enda kasvatatud. Küünla kõige suurem inspiratsiooniallikas oli muinasjutust Kunksmoor ise, kelles on peidus ühel ajal nii tark naine kui ka ulakusi täis plikatirts. Täpselt nagu Saare Kunksmoor ja Kuumoorid ise.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemis perioodi vältel aidata võiks.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

 

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€