“Kraameldaja”

12,00 

Laos

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Kraameldaja” on loodud kevadise värskuse ja süvapuhastuse energia toomiseks koju.

Kraameldaja küünal on mõeldud Sind toetama enne kevadist suurpuhastust ja kaduneljapäevade kraamimishooge, ta annab tuge ammu edasi lükatud kapikoristuse ja nõudevirnadega maadlemise ajal ning kui see kõik on kord tehtud, siis kingib ta kodule kirkuse ja värskuse vaimu.

Kuna korda luues kutsume me oma koju küllust ja loome ruumi uute maiste väärtuste loomiseks, siis lisasime küünlale maise ja toetava sammalahhaadi, soovide ja külluse kiire täideviija rutiilkvartsi ning selgust loova ja teiste poolvääriskivide jõudu toetava mäekristalli.

Väetaimedest lisasime küünlale Kuumooride endi koduaiast armastusega korjatud lumi- ja märtsikellukese ning siniliilia ehk silla õisi – need kõik aitavad meenutada alguste ja värskuse tunnet, mis kaasneb iga kraamimiskorraga.

Eeterlikest õlidest on küünlas esindatud värske sidrunhein ja puhastumist energiatasandil toetav salvei.

Lõhnaküünal on puhasvalget tooni, ilma lisatud värvaineteta, küll aga on sellele säravpuhta sageduse võimendamiseks lisatud biolagunevat holograafilist sädeluspulbrit.

Eeterlikud õlid: sidrunhein ja salvei

Kivid: rutiilkvarts, mäekristall ja sammalahhaat

Taimed: lumikelluke, märtsikelluke ja silla e. siniliilia

Loomelugu: Kraameldaja on üks koduvaimudest, kes end Kuumooridele tutvustamas on käinud. Ta on mõnus, käbe ja ümaravormiline haldjatar, kes armastab puhtaid tube, värskelt pestud pesu lõhna ning avatud akendest sisse puhuva tuulekese segunemist mõnusate aroomidega.

Kraameldaja kohalolust võid aimu saada, kui pärast pikalt edasilükatud kraamimist hakkab töö korraga käes lendama, asjad leiavad sujuvalt õige paiga ning nagu imeväel kulub ka aega selleks kõigeks hoopis vähem, kui algselt arvasid. Kui aga ikka laiskusele järele annad, hakkab sinu kodu Kraameldaja asju ära peitma, et sind kraamima meelitada.

Just Kraameldajale meeleheaks oleme loonud talle pühendatud tootesarja, mis teeb talle meelehead ja aitab meil oma kodud paremini korras hoida.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Kasuta lisaks ka meie „Kraameldaja” soola- ja taimesegu, mida saad koos kotikesega lisada põrandapesuvette (nagu teekott, et taimed mööda põrandat laiali ei läheks). See annab kodule lisaks käegakatsutavale puhtusele ka tugeva energeetilise toe.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€