“Tarapita” Armastuselaegas

Küünal ”Sõnajalaõis” 

Küünal on mõeldud armastuse suurendamiseks iseenda või oma kallima suhtes. Uskumuste järgi õitseb sõnajalg vaid kord aastas ja selle müütilise õie leidmine toob leidjale suure armastuse.

Jasmiini viiruk

Jasmiin on tugeva kuuenergiaga taim, mille viirukit on hea põletada armastuse rituaalides. See on armastust ligimeelitava väega, mis tõmbab ligi just hingesugulasi. Jasmiin on ka tugeva sõpruse taim, mida võib sõpradega koos olles põletada. Enne magamaminekut võib seda prohvetlikeks unenägudeks põletada, sest nõnda võib juba oma tulevast näha unenägudes.

Tarapita ilunurgakese taimesegu

Taimesegu on loodud aitamaks leida enda sees ülesse peidus olev jumalanna. Lisaks leidmisele aitab segu temaga ka sõbruneda ning talle peegli ees pai teha. Kõige tähtsam inimene siin maailmas oled Sina ise!

“Tarapita ilunurgakese” taimesegu on võimalik asetada kotikesse ja seda vajadusel kaasas kanda või hoopiski ilunurgakesse asetada (ideaalne koht on vannitoa peegli juures). Teine võimalus on seda suitsutada ilunurgakeses/altaril, et taimede energia valla lasta.

Punase jaspis

Punast jaspist on ammustest aegadest peetud tervistavaks kivimiks, millel on mitmeid omadusi. Ta loob stabiilsust ja tegutseb maandajana, mis on hea elu alustaladeks. Samas lööb ta lõkkele kire ja suurendab armastust, mistõttu on seda vahel hea voodi või madratsi alla panna. Punast jaspist kantakse kaasas ka elujõu suurendamiseks ning ka viljakusele aitab ta suuresti kaasa.

Rituaalsool “Tarapita”

“Tarapita” on loodud selleks, et naine saaks tõsta oma jumalannalikku  väge. Kõige parem oleks soola kasutada just õhtul ja küünlavalgel. Soola on hea segada veega, mis aitab olemise on heaks teha ning iseenda mõtetega tegutseda ja miks mitte ka mediteerida. Magneesiumirikas sool toob hea une, kus oma teekonda jätkata.

Sisaldab: magneesiumirikas epsom sool, magus mandliõli, roos, lavendel, hibiskus, ja kummel. Lõhnaks: ylang-ylang ja sidrunheina eeterlik õli. Kogus 40 ml. Pakendatud klaasviaali, mis on suletud korgimaterjalist punniga. Pakend on taaskasutatav!

NB! Sool ei ole mõeldud seespidiseks kasutamiseks!

Roosast kvartsist küünlajalg

Parim kristall armastuseks on ikka roosa kvarts! See on ideaalne abivahend südametšakraga töötamiseks ja sisemiseks tervendamiseks. Roosa kvarts aitab üle saada südamevalust ning abistab tingimusteta armastuse leidmisel. Lisaks aitab mõista armastuse tõelist olemust ning tõstab enesearmastust. Tervise poolelt aitab kristall südamele ja vereringele kaasa. Küünlajalga on hea asetada kodus armastuse nurka, mis asub välisuksest sisenedes kõige kaugem parempoolne nurk.

49,00 

Ainult 2 laos

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€