Küünal “Sekhmet”

25,00 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Kuumooride sojavahast maagiaküünal „Sekhmet” on pühendatud idamaistele jõulistele naisenergiatele. Küünla keskseks väetoojaks on sinise lootose õis, mis on klaasile kleebitud ja pimestab oma iluga. Kasuta seda väeeset mõnes tantsurituaalis, mediteerides või kasvõi magamistoas – seal kus soovid oma sisemist jumalannalikku väge valla lasta ning lõvipeaga jumalanna Sekhmeti metsikust näidata. Ära unusta, et Sekhmet võib nii möirata kui ka nurruda.

 

Väetaimena kasutasime vaid sinist lootoseõit, millel on tugev kuuvägi küljes. Seda taime on pühaks peetud aastatuhandeid. Egiptuses on teda kõikides templites kujutatud, sest jumalatele ja jumalannadele sobis see imeliselt ja antud püha taime on idamaades peetud universumi/ilmaruumi keskse elemendina, mille ümber kõik muu on loodud. Taimel on ka tugev kaitsevägi küljes ning kõik, kes seda nuusutavad, saavad sellest osa. Teda peetakse ka lukkude avajaks, mistõttu on see eriti kasulik siis kui soovida ellu suuri muutusi. Väidetavalt tõstab õnnehormooni serotoniini taset kehas. Kividest valisime peale püriidi, mida seostatakse ka päikeseenergiaga, sest päike ja idamaad käivad sünonüümselt käsikäes. Püriiti seostatakse suuresti küllusega, aga ka õnnega. Just õnnetoovaks jõuks valisime selle küünlale. Lisaks püriidile asetasime ka lasuriidi killukesi peale, mille päritolu on samuti idamaine. Seda kivimit armastasid samuti Egiptuse vaaraod ja seda peeti kuninglikuks sümboliks. Ehtsa lasuriidi tunneb ära on pisikeste kullast täpikeste tõttu ja need pole muud kui üllatus üllatus – püriidi tükikesed kivimis. Vanad sumerid omistasid sellele kivile jumalikku väge. Kivimi sinine osa on vee-elemendi ning naiseliku väega ja samas püriit annab just mehelikku särtsu ja väge, mis viivad kehas mõlemad energiad tasakaalu (jah meis kõigis on nii mees- kui naisenergia). Lõhnaks kasutasime vaid ökoloogiliselt puhast sinise lootose eeterlikku õli. Sinine lootos on lisaks kõigele eelnevale ka õnne sümbol.

 

Eeterlik õli: sinine lootos

Taimed: sinine lootos

Kivid: püriit ja lasuriit

Põlemisaeg: ca 30 h

 

Loomelugu: Kuna enamus ajast on meie armsas riigis üks kehv suusailm ning igatsus päikese ja sooja järele on väga tugev, siis mõtted rändavad pidevalt eksootilisemate paikade poole. Üks kuumooridest tegeleb ka idamaiste tantsude õppimisega ning Vana-Egiptus on lapsest saati paelunud, siis sealt tuli ka selline inspiratsioon. Küünal sai nime omale “Sekhmet” samanimelise jumalanna järgi. Sekhmetit kummardati austusega ja vahel ka hirmuga, sest raevuhoos oli ta võimeline kasvõi terve maapealse elu hävitama. Samas võis ta ravida terveks haigeid ja nurruda nagu kiisu (kassijumalanna Bastet oli tema õde). On kirjutatud, et tema hingeõhk oli kuum ja võis lausa puhuda tuld. Jumal Ra tütrena oli ka tal päikesevägi, mis tähendas ka loovat väge.

 

NB! Tegemist on spetsiaalse küünlaseeriaga ning küünlaid vaid piiratud koguses. Valame küünalt korra nädalas ja selle tarneaeg võib olla mõned päevad pikemad. Antud eeterlik õli on kullaväärtusega ja me ei vala kõike kohe välja. Arvestage, et saate küünla kusagil nädala pärast kätte.

 

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünalt kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemis perioodi vältel aidata võiks.

 

Hiljem saab kristallid/kivi ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

 

Hea nipp! Kasuta püriiti küllusemaagias. Pista see kasvõi rahakoti vahele.

 

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal,

eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€