Laost otsas

Külluse komplekt küünlaga

22,00 

Laost otsas

Kirjeldus
RAHASEEP 90g 
Raha ligi meelitamiseks pese selle seebiga iga päev käsi või kasuta seepi enne rahaga seotud rituaale ja toiminguid!
Koostis: oliiviõli, kookosrasv, kastoorõli, patchouli, männi, nelgi, kaneeli eeterlikud õlid. Lisatud on jahvatatud raha ligi meelitavad taimed: münt, basiilik, rosmariin, aedsalvei, nelk ja kaneel.
Lõhnavad maagiliselt! Proovi järele!
Mündi lehte võiks kanda rahakoti vahel, nagu taime nimi juba ütleb MÜNT, meelitab see ligi raha ja küllust.
Pirakas püriit
Püriit on väga hea õnnekivi, mis soodustab loovust ja parandab mälu. Lisaks süstib inimese sisse enesekindlust ning abistab manifesteerimisel. Üks parimaid abivahendeid küllusemaagias. Parajalt pirakat tükki on hea asetada oma küllusenurka või rahakaussi.
Külluse ja rahamaagia küünal “Kullaketrajad”

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Kullaketrajad” on loodud külluse suurendamiseks ja jõukuse kasvatamiseks. Kuld meelitab kulda ja kus on, sinna tuleb juurde.
Just seda viimast lauset mantrana korrates lisasime meie kristallidega küünlale püriiti, mida vahel ka kassikullaks kutsutakse, sest selle müstilise kivi kullasära meelitab jõukust ja küllust ligi nagu magnet.
Peale selle kaunistab küünalt ka teine armastatud jõukusekivi roheline aventuriin, mis on eriti hea abimees siis, kui meie endi peades pesitseb mõni küllust pärssiv uskumus, sest aventuriin aitab meil näha läbi meie salajasimadki eelarvamused. Sammalahhaat, nagu kõik ahhaadid, on kaitsev, maandav ja kinnistav, luues hea pinnase küllusesädemete püsimajäämist toetama.
Väetaimedest lisasime küünlale vürtsi ja kaneeli, mida on ammustest aegadest jõukuse ja heaoluga seotud, saialille, mis lisab päikeselise helduse noodi ning loorberilehe, mida samuti jõukusemaagiga seostatakse.
Eeterlikest õlidest on küünlas esindatud ideid äratav ja pead selgeks lööv rosmariin ning müstilisi sügavusi avav patšuli.
Lõhnaküünla säravroheline toon on inspireeritud kõikeandvast emakesest loodusest, kel küllusest ja heldusest iial puudu ei ole.

Eeterlikud õlid: rosmariin ja patšuli
Kivid: püriit, roheline aventuriin ja sammalahhaat
Taimed: loorberi leht, kaneel, vürts ja saialill

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€