Tossusõbra kinkekomplekt

25,00 

Ainult 1 laos

Kirjeldus
Paua teokarp
Kirgas paua teokarp on imeline alus tossukimbu toetamiseks. Sellele on võimalik asetada ka hõõguvaid tossukimpe või puupulkasid (nt kadakas või palo santo).
India viirukipuu vaik

Igihaljas viirukipuu kasvab maksimaalselt viie meetri kõrguseks. Puul on viie õielehega väikesed kreemjasvalged õied, vili on marjataoline luuvili. Viiruki saamiseks tehakse puukoorde sisselõiked, et piimjas vaik välja voolaks. Õhu ja päikese käes kuivab see kollakaks, punakaks või pruunikaks vaiguks. Viiruki vaik sisaldab eeterlikku õli, terpeene, polüsahhariide, ning raviomadustelt kõige tähtsama koostisosana bosvellhappeid.

Rituaalsete põletamiste kõrval on aastatuhandete tagustes ajalooürikutes viirukit mainitud eelkõige ravimina, aga ka India traditsiooniline ajurveeda meditsiin kasutas seda reuma, artriidi, podagra, põletikuliste haavade raviks. Seda on kasutatud ka düsenteeria, palaviku, põletike, haavandite raviks ja oksendamise vastu.

Hiina meditsiin kasutab püha viirukipuu vaiku seespidiselt verevarustuse parandamiseks, veritsuse pidurdamiseks, valu leevendamiseks ja menstruaalhäirete raviks. Välispidiselt kasutatakse viirukit aroomiteraapias astma, bronhiidi, köha, larüngiidi, põletike, külmetushaiguste, stressi, ärevuse, närvipinge ja valulise menstruatsiooni korral.

Maagiline vägi – kaitse, spirituaalsus, eksortsism, puhastus

20 ml

Draakoni veri (puuvaik)

Punast värvi viirukivaik korjatakse palmilt, mida rahvakeeli kutsutakse draakoni vere palmiks. Puu kasvab suures osas Kagu-Aasias ja tema viljad meenutavad draakoni mune.

Maagiline vägi – kaitse, armastus, potents, eksortsism, needusevastane

Kui antud palmi oksa mehe padja alla ööseks panna, pidavat see potentsi tõstma. Kaasas kandes annab see omanikule tugeva kaitse peale. Oma kodu kaitseks võib seda tossutada või ümber maja puistata. Tossutades seda koos teiste vaikude või taimedega, võimendab see nende väge.

20mlPakenda

Palo santo pulk

Yucatani poolsaarelt pärit püha puu tükk, mida saab kasutada energiate puhastamiseks. Tegemist on ühe võimsaima taimse puhastajaga. Šamaanid on seda sadu, kui mitte tuhandeid aastaid kasutanud kõikvõimalikel riitustel, peletanud eemale kurje jõude ja teinud sellest talismane, mida kaasas kanda.

Palo santo maagilised omadused on loovuse sütitamine, energiate puhastamine, haiguste eemale peletamine, tervendamine ja kõrgema vibratsiooni tõstmine. Hea kasutada meditatsioonil, kaartidega tegelemisel, kodu puhastamisel ja ka iseenda puhastamisel. Pulk eritab põlema pannes väga erilist aroomi.

Tähelepanu! Igasugustel tossutamistel ja põletamistel tuleb meeles pidada, et ohutus on kõige tähtsam! Jälgida lapsi ja loomi ning enda ümbrust. Ei tohi jätta järelvalveta.

Saare Kunksmoori aedsalvei tossutõlvik

 
Aedsalvei avab südame!
Salveitõlvik sobib enda ja ruumide energeetiliseks puhastamiseks ning ruumide lõhnastamiseks.

Kasutamine – sõnasta või mõtesta selgelt oma eesmärk ning seejärel süüta tõlvik (küünla kohal on meie meelest kõige efektiivsem), lase korraks põleda ja seejärel kustuta leek raputades (ära puhu!). Leegi kustudes hakkab eralduma tossu, millega vii läbi vastavad rituaalsed toimingud. Tõlvikut saab kasutada mitmeid kordi.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€