Väekas kinkekomplekt meestele

50,00 

Ainult 1 laos

Kirjeldus
Meeste käevõru – Tiigrisilm, Punane tiigrisilm, Matt tiigrisilm,
Laavakivi, Must hematiit

Tiigrisilma põhiliseks omaduseks on kaitsta inimest ja tuua talle materiaalset edu.
Hematiit on tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja. Loob energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonna negatiivse energia, ergutab loogiliste seoste loomist.
Punane tiigrisilm on kaitsekivi halbade soovide vastu. Leevendab stressi ja parandab meeleolu.
Laavakivi ahustab emotsioone, leevendan pingeid ja aitan jõuda soovitud eesmärkideni. Tuleb toime äkkvihaga. Kui sind ootavad ees muutused, annab ta sulle tugevust ja sihikindlust.
 
Paua teokarp
Kirgas paua teokarp on imeline alus tossukimbu toetamiseks. Sellele on võimalik asetada ka hõõguvaid tossukimpe või puupulkasid (nt kadakas või palo santo).

Palo santo pulk

Yucatani poolsaarelt pärit püha puu tükk, mida saab kasutada energiate puhastamiseks. Tegemist on ühe võimsaima taimse puhastajaga. Šamaanid on seda sadu, kui mitte tuhandeid aastaid kasutanud kõikvõimalikel riitustel, peletanud eemale kurje jõude ja teinud sellest talismane, mida kaasas kanda.

Palo santo maagilised omadused on loovuse sütitamine, energiate puhastamine, haiguste eemale peletamine, tervendamine ja kõrgema vibratsiooni tõstmine. Hea kasutada meditatsioonil, kaartidega tegelemisel, kodu puhastamisel ja ka iseenda puhastamisel. Pulk eritab põlema pannes väga erilist aroomi.

Saare Kunksmoori kadaka puitviiruk

  • Maagilised omadused:  puhastav, kaitsev, tervendab vaimselt, meeliülendav,   manifesteerimine, valgustumine, sisemine nägemus, siirus,  peatab needused,  uued algused, stressist vabanemine,
  • Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest.
  • Kasutatakse puhastuse ja õnnistamise rituaalides
  • Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused
  • Meelitab ligi head ja positiivset energiat.
  • Sümboliseerib õnne ja kaitset
  • Meesenergia kandja

Valge salvei tossutõlvik

Valge salvei on väga levinud taim, millega oma kodu puhastada, ruumi rituaalideks luua ning vanast ja ebavajalikust vabaneda. Salvei suurendab ärksust, värskendab meeli ning parandab mälu. Tõlviku abil saad minema pühkida kogu seisma jäänud ning negatiivse energia. Sellega saad oma kodule luua kaitset ning majja tuua küllust ja viljakust. See aitab täita erinevaid soove.

Kasutamine – sõnasta või mõtesta selgelt oma eesmärk ning seejärel süüta tõlvik (küünla kohal on meie meelest kõige efektiivsem), lase korraks põleda ja seejärel kustuta leek raputades (ära puhu!). Leegi kustudes hakkab eralduma tossu, millega vii läbi vastavad rituaalsed toimingud. Tõlvikut saab kasutada mitmeid kordi.

Puju tossutõlvik raudrohuga

Kodumaine tossutõlvik puju ja raudrohuga tõrjub hirme ja vaenulikkust. Raudrohu nimes on põhjusega sõna “raud” sees, sest see on tugev ja julge taim. Lisades tugevuse taimele veel ühte väekaimat taime nagu puju juurde ja oledki võimeline tegema mida iganes soovid. Tõlvik äratab ellu elujõudu ja tegutsemistahet, mis on suurelt abiks eesmärkide täitmisel.

Tähelepanu! Igasugustel tossutamistel ja põletamistel tuleb meeles pidada, et ohutus on kõige tähtsam! Jälgida lapsi ja loomi ning enda ümbrust. Ei tohi jätta järelvalveta!

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€