Laost otsas

„Kraameldaja” soolasegu

8,00 

Laost otsas

Kirjeldus

„Kraameldaja” soolasegu on mõeldud põrandapesuveele lisamiseks, et  tuua sinu kodusesse suurpuhastusse killuke luksust ja maagiat.

Kraameldaja sari on mõeldud toetama kevadist suurpuhastust ja kaduneljapäevade kraamimishooge, ta annab tuge ammu edasi lükatud kapikoristuse ja nõudevirnadega maadlemise ajal ning kui kõik on korda tehtud, siis kingib kodule kirkuse ja värskuse vaimu.

Taimede ja kristalliga soolaseguga tuleb kaasa ka kotike, millesse segu enne pesuvette likkupanekut poetada – nii ei satu taimeosakesed pesuvette ega tektita toas korra asemel segadust juurde.

Eeterlikud õlid: sidrunhein ja salvei

Soolad: meresool ja roosa sool

Kivid: rutiilkvarts

Taimed: angervaks, roos, valge salvei, saialill ja kadakaokas

Seda segu luues oleme pidanud silmas kodupuhastuse kuldreeglit – hea maagia ühtaegu nii puhastab, kaitseb kui ka õnnistab.

Sool on teada-tuntud negatiivsete energiate koguja ning maandaja, selles töös sekundeerib talle samuti tugevalt puhastava ja halba peletava toimega valge salvei ning salvei eeterlik õli.

Kaitsva elemendi toovad segusse kadakaokas ja saialill, üks pakub kaitset ja teine pehmet, emalikku hoitust ja kodusooja.

Sära ja õnnistuse eest kannavad hoolt värskust pakkuv sidrunheina eeterlik õli, armastusele uksed avav roos, õrn ja lummav angervaks ning kõiki meie soove täita aitev ja puhast päikesesära kinkiv rutiilkvarts.

Loomelugu: Kraameldaja on üks koduvaimudest, kes end Kuumooridele tutvustamas on käinud. Ta on mõnus, käbe ja ümaravormiline haldjatar, kes armastab puhtaid tube, värskelt pestud pesu lõhna ning avatud akendest sisse puhuva tuulekese segunemist mõnusate aroomidega.

Kraameldaja kohalolust võid aimu saada, kui pärast pikalt edasilükatud kraamimist hakkab töö korraga käes lendama, asjad leiavad sujuvalt õige paiga ning nagu imeväel kulub ka aega selleks kõigeks hoopis vähem, kui algselt arvasid. Kui aga ikka laiskusele järele annad, hakkab sinu kodu Kraameldaja asju ära peitma, et sind kraamima meelitada.

Just Kraameldajale meeleheaks oleme loonud talle pühendatud tootesarja, mis teeb talle meelehead ja aitab meil oma kodud paremini korras hoida.

Kasutusjuhend: Kuumooride maagiasoolad on mõeldud kodu puhastamiseks ja õnnistamiseks.
Põrandapesusool lisada kaasasoleva kotikesega põrandapesuvette ning lasta seal mõned minutid tõmmata.

Kogu ampulli sisu ei pea ühe korraga ära kasutama, võid seda doseerida vastavalt sellele, kui tugevat energeetilise toetuse vajdust sa just selle koristuskorra ajal tunned.
Kaasas olevat tõmmisekotikest saad samal otstarbel kasutada mitmeid kordi.

Hea nipp! Kasuta lisaks ka meie „Kraameldaja” maagiaküünlat, kas enne või pärast kraamimist, et tuua tuppa veelgi kindlam maagiline puhtuse ja uute alguste hõng.

Lisanipp! Võta rutiilkvarts pärast kasutamist tõmmisekotikesest välja, pese ja kuivata ning võid selle edukalt oma kristallikogusse lisada – rutiilkvarts on võimas manifesteerimiste kivi, mis teenib sind rõõmuga.

Ohutus: säilita soola kinnises ampullis. Pärast kasutamist puhasta tõmmisekotike ja viska taimejäägid biokonteinerisse. Ära jäta soolaampulli väikelaste ja lemmikloomade haardeulatusse. Pese ampull pärast kasutamist puhtaks ja tee sinna mõni uus nõiapudelike või taimesegu.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€