Mürr (Commiphora myrrha)

Mürr on Somaaliast pärit mürripuu kummivaik, mis omakorda on tegelikult selle puu kuivanud mahl. Väga hinnatud juba Vanas Egiptuses, kus teda kasutati erinevates lõhnaainetes ning oli mumifitseerimisel üks kindel koostisosa, sest tal olevat seos otse jumalatega. Seetõttu kasutasid seda preestrid ka templites. Väidetavalt viisid hommikumaa targad Jeesuslapsele ühe kingina just mürri. Tervendamisel on mürri kasutatud krambivastase vahendina ning ergutuseks.

Maagiline vägi – Kaitse, eksortsism, tervendus ja spirituaalne vägi

Mürri põletades/tossutades puhastab see ruumi ja tõstab selle vibratsiooni. Loob rahu ja vaikuse, et tegeleda vaimsusega või maagiliste toimingutega. Üldiselt seda üksinda ei põletata, hea oleks midagi juurde lisada ( näiteks teisi vaike või taimi), sest mürr tõstab nende väge. Seda vaiku on hea ka kaasas kanda, sest teda on läbi ajaloo seostatud tervendava maagiaga. Tema tossuga saab väestada erinevaid amulette, talismane ja altaririistu.

Looduslikke vahendeid on mõistlik kasutada toetava vahendina põhiravile, samuti põhiravimi kuuri järgselt, et vältida haiguse uut ägenemist! 

Pakendatud taaskasutatavasse klaaspudelikesse

Kogus 3,5 g

3,00 

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€