India Viirukipuu vaik (Boswellia Serrata)

Igihaljas viirukipuu kasvab maksimaalselt viie meetri kõrguseks. Puul on viie õielehega väikesed kreemjasvalged õied, vili on marjataoline luuvili. Viiruki saamiseks tehakse puukoorde sisselõiked, et piimjas vaik välja voolaks. Õhu ja päikese käes kuivab see kollakaks, punakaks või pruunikaks vaiguks. Viiruki vaik sisaldab eeterlikku õli, terpeene, polüsahhariide, ning raviomadustelt kõige tähtsama koostisosana bosvellhappeid.

Rituaalsete põletamiste kõrval on aastatuhandete tagustes ajalooürikutes viirukit mainitud eelkõige ravimina, aga ka India traditsiooniline ajurveeda meditsiin kasutas seda reuma, artriidi, podagra, põletikuliste haavade raviks. Seda on kasutatud ka düsenteeria, palaviku, põletike, haavandite raviks ja oksendamise vastu.

Hiina meditsiin kasutab püha viirukipuu vaiku seespidiselt verevarustuse parandamiseks, veritsuse pidurdamiseks, valu leevendamiseks ja menstruaalhäirete raviks. Välispidiselt kasutatakse viirukit aroomiteraapias astma, bronhiidi, köha, larüngiidi, põletike, külmetushaiguste, stressi, ärevuse, närvipinge ja valulise menstruatsiooni korral.

Maagiline vägi – kaitse, spirituaalsus, eksortsism, puhastus

Looduslikke vahendeid on mõistlik kasutada toetava vahendina põhiravile, samuti põhiravimi kuuri järgselt, et vältida haiguse uut ägenemist! 

Pakendatud taaskasutatavasse klaaspudelikesse.

Kogus 12g

3,00 

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€