Laost otsas

Kaitsele pühendatud kinkekomplekt

27,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Must sool

Koostisosad – Hawaii must sool, vesipiibu süsi, aktiivsüsi ja läbi põletatud väetaimede ja puuvaikude tuhk (lavendel, puju, mürr, viiruk, salvei, tüümian, rosmariin).

Must sool on imeline abivahend igasuguste nõiduste, kaetuste ja needuste katkestamiseks. Samuti aitab see eemale peletada kurje vaime ning kutsumata külalisi. Lisaks on võimalik sellega energeetiliselt puhtaks saada ka kõige halvema energiaga ruumid/majad.

Musta soola on kasutatud ammustest aegadest nõiakunstis ja selle retseptid võivad erineda. Meie valisime just sellised koostisosad, sest need kõnetasid meid kõige paremini ja on parima energiaga. Antud soola valmistamine on parajalt must töö sõna otseses mõttes, sest see kõik määrib. Seetõttu soovitame seda kasutada ettevaatlikult, et midagi ära ei rikuks.

Kasutamine – must sool imab endasse kogu halva energia, seega tuleks sellest pärast kasutamist lahti saada, viies see endast võimalikult kaugele, mattes see maha või saata mööda jõge allavoolu. Toas kasutades soovitame selle panna igasse nelja nurka (paber kindlasti alla, et põrandat ei määriks) või maja nelja nurka ning 1h mööudes see uuesti kokku korjata ning ära saata. Soola ei pea korraga kasutama üldse palju ja antud pudelist jätkub tükiks ajaks.

Saare Kunksmoori kadaka puitviiruk

HARILIK KADAKAS (Juniperus communis)

  • Maagilised omadused:  puhastav, kaitsev, tervendab vaimselt, meeliülendav,   manifesteerimine, valgustumine, sisemine nägemus, siirus,  peatab needused,  uued algused, stressist vabanemine,
  • Hoiab halvad vaimud eemal ja kaitseb kurja silma eest.
  • Kasutatakse puhastuse ja õnnistamise rituaalides
  • Kadakas hoiab ära haigused ja õnnetused
  • Meelitab ligi head ja positiivset energiat.
  • Sümboliseerib õnne ja kaitset
  • Meesenergia kandja

Suitsutamine/tossutamine on iidne puhastus tava, see tapab baktereid, vabastab negatiivseid ioone ja soodustab heaolu. Traditsooniliselt on seda kasutatud, et end tasakaalustada ning negatiivse eemale peletamiseks mõtetest, kehast ja hingest. Suitsutamine/tossutamine on lugupidamise näitamine loodusele kõige eest, mis ta meile pakub. Aromaatset viirukit saab nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida see enda läheduses.

Kaitsemaagiale pühendatud küünal “Tondipainaja”

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Tondipainaja” on kaitseküünal, mis on mõeldud peletama ruumist raskeid energiaid ja soovimatuid kohalolusid. Kristallidega küünlale oleme sellele lisanud võimsa kaitsja musta turmaliini, eetrit ja energiaid puhastava seleniidi ning mõlema tööd võimendava ning selgust suurendava mäekristalli.
Väetaimedest on lisatud puhastava ja kurja peletava toimega tähtaniis, nelk ja kadakamari, leebust ja rahu sisendav lavendel ning kaitsev kanarbik.
Eeterlikest õlidest oleme küünaldele lisanud meeleselgust loova rosmariini ja tugevalt kaitsemaagilise kadaka.
Kuna musta peetakse eriti võimsaks kaitsemaagia värviks on ka meie kaitsemaagia küünal just seda värvi.

Eeterlikud õlid: rosmariin ja kadakas
Kivid: must turmaliin, seleniit ja mäekristall
Taimed: tähtaniis, kadakamari, lavendel, nelk ja kanarbik

Musta turmaliini kristallchipsid
Väike purgitäis trummelpoleerituid kivikesi. Must turmaliin on väga tugeva kaitseenergiaga kivim, mida kasutada. Kivikesi saab pista autosse, koju, kotti, taskusse ehk igale poole, mis pähe tuleb. Purgitäiest jätkub pikemaks ajaks.
NB! Musta turmaliini palume mitte kasutada eliksiirides ja kosmeetikas. Vedelikuga kokku puutudes hakkab see mürke eraldama ja nahaga kokku puutudes imendub see organismi.
Käitume vastutustundlikult!
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€