Laost otsas

Armastusest pakatav kinkekomplekt

32,00 

Laost otsas

Kirjeldus
Armastuse rituaalõli “Sõnajalaõis”

Kuumooride magusa mandli õlil baseeruv maagiline rituaalõli “Sõnajalaõis” on loodud enesearmastuse süvendamiseks, armastuse ellu kutsumiseks ning lähedaste suhete loomiseks ja tervendamiseks.

Baasõli: magusa mandli õli

Eeterlikud õlid: ilang-ilang ja lavendel

Kivid: ametüst ja roosakvarts

Taimed: jasmiin, roos, lavendel, tihashein, piparmünt

Loomelugu: me kõik soovime olla armastatud, kogeda õnnelikku suhet ning elada terviklikkuses ja harmoonias. Vahel osutub see aga priskemaks pähkliks, kui pealtnäha paistab. Armastus näib olevat nagu müütiline sõnajalaõis, millest kõik räägivad, aga keegi eal näinud pole.
Asja nipp peitub eluterves enesearmastuses – kogu väline ruum on vaid meie siseilma peegeldus ning iga armastav suhe meie elus on vaid kirss tervikliku ja armastava sisepeegelduse tordil.
Kuumoorid on selle toetuseks loonud õli, mis aitab tulla keskmesse ja armastada ennast, tervendada end ebakindlusest, senistest elumüksudest ja hingehaavadest, avada end uuesti ennekõike iseenesele ning selle kaudu ka uuele ja puhtamale tasandile lähisuhetes, olgu need siis imeliselt saabuvad uued või uus hingamine juba olemasolevas.

Kasutusjuhend: Rituaalõli on mõeldud armastuse suurendamiseks elus. Rituaalset võidmist võid teha nii oma temaatilisele soovitahvlile, kristallidele, ehetele ja talismanidele, kodusele altarile või armastusega seotud esemeile.

Armastusele pühendatud kristallidega maagiaküünal “Sõnajalaõis” 

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Sõnajalaõis” on armastuse, südame avanemise ja kire sütitamise küünal. Kasuta selle küünla maagiat armsama ligimeelitamiseks, armastuse suurendamiseks, õnne leidmiseks või enesearmastuse tõstmiseks. Kristallidega küünlale lisatud roosa kvarts on tuntud armastuse ja südamekristall, punane jaspis lisab kirge ning mäekristall aitab tunde puhta ja selgena hoida. Väetaimedest valisime roosi, mis on üle ilma tuntud kui armastuse sümbol ning südameuste avaja. Lisaks rukkilill, mis aitab enda sisse vaadata ja oma südant paremini mõista ning rahu ja lõõgastust toov ja enesearmastust tõstev lavendel. Eeterlikest õlidest valisime ilang-ilangi, sest see lõhnab nagu sügav ja magus armastus. Lõhnaküünla roosa värv peegeldab nii roosakvartsi sooja sära kui ka meenutab meile, et muidu rohelisena tuntud südametšakra sügavam sisemine toon on just roosa.

Eeterlik õli: ilang-ilang
Kivid: roosa kvarts, mäekristalli ja punase jaspise killukesed
Taimed: roos, rukkilill ja lavendel

Loomelugu: kes meist ei teaks legende vaid jaaniöösel õide puhkevast sõnajalast ning selle õie leidjale avanevast teest igavese õnne ja armastuse juurde. Samavõrra müstiline ja maagiline on aga meile, Maarjamaa rahvale, valdavalt troopikas kasvav lõhnav kananga (Cananaga odorata) ehk ilang-ilang, mille sügavat ja tugevat lõhna peetakse afrodisiaakumiks ning millel usutakse olevat nii stressi peletav kui ka nahka ja juukseid hooldav toime. Just selle eksootilise hurmuriga sarnaselt võiks lõhnata ka meie endi metsade tabamatu sõnajalaõis.

Roosa kvarts (trummelpoleeritud)

Tuntud kui armastusekristall, mis loob tingimusteta armastust ning suurendab enesearmastust. Väga suur rahutooja, eriti südamerahu. Aitab kaasa hingehaavade tervenemisel ning toob sisemise rahu. Hea paigutada ka oma magamistuppa, sest aitab suhtel tervena püsida ning magamistuba elavdada.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€