Laost otsas

Prossid “KAHEKSAKAND” hallikas

0,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Kaheksakanna sümbol on tuntud nii Euroopas, kui ka Araabiamaades. Arvatavasti viisnurgast alguse saanud sümbol, mis tähistas koidutähte. Kaheksakand aga sümboliseerib meie Põhjanaela ehk rajanäitaja ja õnnetähte. Kaheksakanda joonistati sümbolina paljuski siis, kui viisnurk ei aidanud ja oli midagi võimsamat vaja. Joonistati kolme sõrmega (pöidlast keskmise sõrmeni) haigele kehaosale, sest sellel pidi väga tugev ravijõud olema. Lisaks on seda peetud väga tugevaks kaitsesümboliks, mida oli hea ukse kohale graveerida või kinnaste/vöö peale kududa. Seetõttu just antud sümbolit võib leida väga palju meie rahvarõivastel (Muhu männakiri nt), aga samuti veel vanadel õllekannudel, vakkadel ja kirstudel. Väidetavalt aitas ta ka eksimise vastu.

Oonüks on väga tugeva kaitseenergiaga kivi. See aitab lahti lasta minevikust ning lohutab ka kõige mustemal perioodil kandjat.

Ehted on valmistatud pärnavineerist, värvitud alkoholi baasil markerite (taga) ja akvarellidega (ees), kaasaarvatud metallik- ja pärlmuttertoonid. Värvid on kinnitatud vee baasil laki ja akrüülmaali lakiga. Kivikesed ja kristallid on kinnitatud tugeva tööstusliku liimiga, mis on pärast kuivamist inimesele ohutud. Kõrvarõngaste metallosad on niklivabad.

NB! Prosside unikaalne disain on loodud Kuumooridele, mida mujal ei kohta. Samuti on keskel olev poolvääriskivi ainulaadne meie e-poele. Kui pildil olevad värvid otsa saavad, siis järgmise partii värvid tulevad teistsugused.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€