KÕRVARÕNGAD “RUKKILILL” LILLA (Polt kõrvarõngad)

13,00 

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Rukkilill on põhjusega valitud meie rahvussümboliks, sest ta kasvab vaid koos meie põhilise söögiallikaga – koos rukkisega rukkipõllul. Lisaks oma ravitoimetele (köha, palavik ja külmetus) on sellele ka palju maagiat omistatud.

Eeskätt armastusega seotud maagia, sest seda imekaunist sinist lille näeb ju igas pruudipärjas. Armastusele lisaks on tal veel ka viljakust soodustav vägi. Ka mesilased jumaldavad rukkilille, sest see on suurepärane meetaim. Mesilased ei eksi kunagi.

Oonüks on väga tugeva kaitseenergiaga kivi, see aitab lahti lasta minevikust ning lohutab ka kõige mustemal perioodil kandjat. Keskel olevat poolvääriskivi mujal Irina ehetes ei leia, kivid on kleebitud kõrvarõngastele Kuumooride palvel.

Ehted on valmistatud pärnavineerist, värvitud alkoholi baasil markerite (taga) ja akvarellidega (ees), kaasaarvatud metallik- ja pärlmuttertoonid. Värvid on kinnitatud vee baasil laki ja akrüülmaali lakiga. Kivikesed ja kristallid on kinnitatud tugeva tööstusliku liimiga, mis on pärast kuivamist inimesele ohutud. Kõrvarõngaste metallosad on niklivabad.

NB! Kui pildil olevad värvid otsa saavad, siis järgmise partii värvid tulevad teistsugused.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€