Une-Matilde sprei

7,00 

Laos

Kirjeldus

Kuumooride eeterlike õlide ja kristallidega energiasprei “Une-Matilde” on loodud rahustamaks meeli ja ärevustunnet enne magama jäämist.

Pihustisegusse on lisatud eeterlikest õlidest nii rahustavat lavendlit, meeleolu plusspoolele nihutavat magusat apelsini kui ka unele sügavust andvat ilang-ilangi. Kristallidest valisime unerahu toetama kaitsva, selgust ja meelerahu toova ametüsti.

Baasvedelikud: destilleeritud vesi, nõiapuu vesi

Eeterlikud õlid: lavendel, ilang-ilang ja magus apelsin
Kivi: ametüst

Loomelugu: unekvaliteet on meie elu üks olulisimaid alustalasid. Korralikult magatud öö lisab ärksust päeva ja parandab tervist. Rahulikus unes viibides saab meie keha lülituda tervenemisprotsessidele ning meie aju luua päeva jooksul omandatud info jaoks õiged meelerajad. Paljude maade müstikud väidavad, et just unes loome me oma igapäevaelu reaalsusi.

Kui muinasjuttude Une-Mati loobib meile õhtul liiva silma, et meile märku anda, et on aeg minna üle keha öisele programmile, siis tema ilus ja leebem õde Une-Matilde käib oma venna kõrval, silitab meie turris tundeid, kosutab meeli ja avab uksed heade ja tervendavate unenägude maailma. Kuna tänapäeva kiire elutempo juures on õhtune lõdvestumine tihti raske, siis kutsusimegi Matilde ellu meie meeli ja mõtteid rahustada aitava pihustusvedeliku kujul.

Kasutusjuhend: kasutamiseks loksuta pudelit ning piserda pihutusvedelikku õhku nii, et see lenduks üle terve ruumi. Võid spreid piserdada ruumi vahetult enne, kui kavatsed end õhtuks unele seada. Pärast sprei kasutamist, tee teadlik otsus minna üle keha unerežiimile, pane kõrvale nutiseadmed ja muud meelelahutusvahendid ning anna oma meelele leebe käsk rahuneda ja end unekursile seada.

Spreipudel on taaskasutatav – võid sinna pärast selle tühjenemist segada näiteks oma enda õhulõhnastaja või kasutada seda juba valmis lillevete villimiseks, et neid oleks eriti mugav kõikjal enesega kaasas kanda.

Hea nipp! Võta lisaks spreile appi ka mõni mõnus meelerahupraktika, kuula spetsiaalset une-eelset muusikat või tee läbi mõni lõdvestav joogaharjutus.

Koostisainete valik: spreid luues oli meie eesmärgiks valmistada kerge, energeetiliselt tõhus ning olemuselt meeldiv sprei, mis aitaks rahustada meeli ja tuua hea une.

Sprei baasiks valisime puhta destilleeritud vee ja lihtsa kuid maagilise nõiapuuvee.

Eeterlikest õlidest kuuluvad siia meelerahustajana laialt tuntud lavendel, hea-tuju lõhnana kuulus magus apelsin ning spreile sügavust ja müstilisust lisav ilang-ilang.

Kristallidest lisasime pudelisse selgust ja meelerahu toetava ametüsti, mis aitab kaasa negatiivsuse ja häguste energiate tõrjumisel ning uneilma positiivsete tasandite uste avamisel.

Ohutus: kuigi meie sprei on tugevalt lahjendatud ära siiski pihusta seda otse esemetele, riietele ega erinevatele pindadele, samuti väldi selle sattumist silma või näkku. Ära kasuta pihustusvedelikku seespidiselt. Samuti vaata, et vahvalt vurtsuv pudelike oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€