Laost otsas

Saare Kunksmoori armastuse seep roosa kvartsiga 90g

10,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Loomelugu:  Armastuse seep on valminud suure hoole ja armastusega algselt toredale noormehele, keda kohtasin saunas Saaremaal. Ta pani mind taas tundma end nagu võluväel, mis on armastus ja olla armastatud. Parim kink sagedasele saunaskäijale on loomulikult seep. Kuna kibuvitsaõied olid kohe käepärast, siis kasutasin ka neid. Hiljem selgus, et kibuvits on olnud metsiku armastuse sümbol olnud juba sajandeid. Nõnda tuligi mõte, et võiks ühe armastuse kivi ka sinna panna ja selleks sai valitud roosa kvarts. Nõnda valmiski naturaalne ning käsitööna valminud seep, mida tahaks nahka pista.

• Kibuvits on maagilise väega taim, mis kaitseb pikselöögi eest ja hakkab kasvama seal, kus on armastust.
• Kibuvits ja õnnetunne, langed armastuse unne!
Armastan sind orjaroos, imetleme sind me koos!

* Roosa kvartsina olen peamine südamekeskuse ja armastuse kivi. Olen puhta tingimusteta armastuse kristall, toon su ellu harmooniat ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult ja armastavalt läbi südame.

Põhiomadused: armastus, harmoonia, suhted, südametervendus, eneseväärtustamine, lapsele, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad, manifesteerimine, kristallivesi, elektromagnetkiirgus

Koostis: kookosrasv, oliiviõli, kastoorõli, palmaroosi, lavendli, geraaniumi eeterlikud õlid, kibuvitsaõied, lavendel ja roosa kvarts.

Sobib kasutada armastuse ellu kutsumiseks, rituaalides ja koos suhteharmoonia või külgetõmbe programmküünlaga ( Näiteks Kuumooride küünal Sõnajalaõis).

Roosa kvarts jääb sulle pihku, kui oled seebi ära kasutanud. Sellest kivist saab väga suure väega abimees. Sa laed teda iga kord oma energiaga ja puhta veega, kui teda kasutad. Hiljem saad tema  sättida kas oma külluse nurka või mujale kaunistuseks või kaasas kandmiseks. 

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€