Puju tossutõlvik sookailuga

10,00 

Ainult 2 laos

Kirjeldus

See imeline kodumaine tossutõlvik on suurepärane rahustaja ka kõige keerulisemates olukordades. Sookail on  ravimtaimede maailmas tuntud kui unetaim, mis tõmbab hoo maha ja aitab hetkes olla. Ideaalne ruumilooja igasugusteks unenägudega seotud rituaalideks nagu ennustamine või lucid dreaming. Pujuga kooskõlas aitab lõpetada vanu asju ja mõista tulevase vajalikkust. Mõlemad taimed koos aitavad  alateadvuses teha tööd iseendaga, tugevdades enda väge ja minna oma vaimses teekonnas edasi.

Kasutamine – sõnasta või mõtesta selgelt oma eesmärk ning seejärel süüta tõlvik (küünla kohal on meie meelest kõige efektiivsem), lase korraks põleda ja seejärel kustuta leek raputades (ära puhu!). Leegi kustudes hakkab eralduma tossu, millega vii läbi vastavad rituaalsed toimingud. Tõlvikut saab kasutada mitmeid kordi.

NB! Igasuguste tulega seotud toimingutega käitu vastutustundlikult ja ettevaatlikult! Tulel on võimas jõud ja seda ei tasu kunagi alahinnata, see võib võtta sinult kõik, mis kallis! Ära jäta järelvalveta ja kasuta kuumakindlaid aluseid!

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€