-31%Laost otsas

METSAHALDJA SOOVIKIVI MÄEKRISTALLIGA nr2

Original price was: 29,00 €.Current price is: 20,00 €.

Laost otsas

Kirjeldus

Metsahaldja soovikivi on Kuumooride poolt loodud ehe, mille abil on võimalik oma soove ellu viia. Olgu sooviks kasvõi oma planeet, meie ütleme, et kõik soovid on võimalik täita!

Ehe on valminud käsitööna. Samblikud, lilled ja kristall on liimitud eraldi alusele, mis on kaetud samblapuruga. Kristall on puhastatud ja laetud ning vaskalusel missiooniks antud soovide täitmine. Lõpptulemus on kupliga kaetud ja kinni liimitud. Metallosad on valmistatud pronksist ja keti pikkus on kuskil 60 cm.

Kuidas puhastada ja laadida?

Välispinda on hea puhastada tossutades. Kuna ehet avada ei saa, siis seda on võimalik puhastada seest heliga, sest nende võnked ulatuvad kristallini (nt Tiibeti tinghsadega). Samuti on võimalik seleniidist alusel või vaskalusel nii laadida, kui ka puhastada. Kuumoorid aga soovitavad üle kõige täiskuu all kõike puhastada ja laadida.

NB! Tegemist on väga õrna ehtega! Kuppel on valmistatud klaasist ja võib kergesti puruneda. Kindlasti ei soovita sellega sportida, ujuda ega magada.

Kuidas sellist imevigurit kasutada? Vastus on väga lihtne: 

  1. Mõtle välja midagi, mida väga soovid.
  2. Pane ehe kaela
  3. Hoia kupli ümbert kinni
  4. Sõnasta oma soov väga korrektselt! Ära kasuta sõnu nagu “Ma soovin …”; “Ma tahaksin …”; “Kui mul oleks …” jne. Nõnda paned oma soovi lukku, sest oma sõnadega väljendad mida sul juba ei ole. Tuleks hoopis tänada või kasutada väljendeid, nagu oleks asi juba olemas. Näiteks: “Aitäh, et mul on uus auto”; “Mul on uus auto” või veel parem “Ma sõidan oma uue autoga”.
  5. Kõikvõimalikud omadused võiks juurde öelda – värv, lõhn, tekstuur, suurus jne. Nõnda lausa visualiseerida ja nuusutada, seda kindlamalt soov täitub.
  6. Visualiseeri kõike! See on maagia alustala!
  7. Kui veel ajastada soovimine kuu loomise faasi esimesse 12h sisse, siis on kuuvägi ka veel juures.
  8. Ehte sees olev kristallitipp aitab soovil oma energiavõngetega õigesse suunda minna ehk ülesse ja kosmosesse.
  9. Lase oma mõtted sellest soovist lahti ja ära muretse ega oma kaunist pead vaeva sellega, kuidas see peaks täituma. Soovikivi võimendab Sinu soovile pühendatud energiat. Võid keed igapäevaselt kanda, kuid parem oleks see oma pühasse kohta asetada ja järgmise soovi ajal uuesti kaela panna.
  10. Võib koos ehtega ka visualiseerimistahvlit valmistada.
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€