Punane Haldjamajake

Haldjate ja muude vaimolendite koju kutsumiseks ja koduselt tundmiseks oleme valmistanud väga erilised haldjamajakesed. See ei ole enam uks, vaid majake, kus keegi saab end sisse seada. Köögis on hea teda riiulile asetada ning taldrik kõrvale, kuhu saab erinevaid ande pakkuda (näiteks Tõnnile on hea anda koduküpsetatud leivast esimene murtud tükike). Lisasime majakesele ka väikese elektroonilise küünla, mis vilkudes jätab ehtsa küünla tunde.

 

PS! Haldjatega töötamist alustades tee ennem ära kodune töö. Mõned haldjad on krutskeid täis ja osadega tuleb ka ettevaatlik olla, et neid mitte solvata.

 

.

 

25,00 

Kirjeldus

Haldjamajake on valatud kipsvaigu segust silikoonvormidesse. Peale tahenemist on krunditud kruntvärviga. Peale seda on uks käsitsi maalitud akrüülvärvidega kahe kihina – alusvärv ja detailitöö. Järgmiseks on kaetud akrüüllakiga, mis annab majale tugeva läike ja väikese ilmastikukindluse. Kõige viimaseks on lisatud väikesed detailid – poolväärisikivid, kunstsammal, liiv jms. Vajadusel viimane kiht lakki peale.

Kõrgus 7,5 cm
Laius 12cm
Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€