Draakoni verega kaetud valge salvei tossutõlvik

Original price was: 14,00 €.Current price is: 11,00 €.

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Punast värvi viirukivaik korjatakse palmilt, mida rahvakeeli kutsutakse draakoni vere palmiks. Puu kasvab suures osas Kagu-Aasias ja tema viljad meenutavad draakoni mune. Tõlvik on kaetud draakoni vere vaigu puruga.

Maagiline vägi – kaitse, armastus, potents, eksortsism, needusevastane

Kui antud palmi oksa mehe padja alla ööseks panna, pidavat see potentsi tõstma. Kaasas kandes annab see omanikule tugeva kaitse peale. Oma kodu kaitseks võib seda tossutada või ümber maja puistata. Tossutades seda koos teiste vaikude või taimedega, võimendab see nende väge.

Valge salvei on väga levinud taim, millega oma kodu puhastada, ruumi rituaalideks luua ning vanast ja ebavajalikust vabaneda. Salvei suurendab ärksust, värskendab meeli ning parandab mälu. Tõlviku abil saad minema pühkida kogu seisma jäänud ning negatiivse energia. Sellega saad oma kodule luua kaitset ning majja tuua küllust ja viljakust. See aitab täita erinevaid soove.

Kasutamine – sõnasta või mõtesta selgelt oma eesmärk ning seejärel süüta tõlvik (küünla kohal on meie meelest kõige efektiivsem), lase korraks põleda ja seejärel kustuta leek raputades (ära puhu!). Leegi kustudes hakkab eralduma tossu, millega vii läbi vastavad rituaalsed toimingud. Tõlvikut saab kasutada mitmeid kordi.

NB! Igasuguste tulega seotud toimingutega käitu vastutustundlikult ja ettevaatlikult! Tulel on võimas jõud ja seda ei tasu kunagi alahinnata, see võib võtta sinult kõik, mis kallis! Ära jäta järelvalveta ja kasuta kuumakindlaid aluseid!

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€