Chakra tossutõlvik valge salvei ja roosiga

Original price was: 12,00 €.Current price is: 9,50 €.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Roos on ise väga hea taim, mida kõikvõimalikes armastusega seotud rituaalides kasutada. Lisaks toob see esile prohvetlikke unenägusi. Valge salvei on väga levinud taim, millega oma kodu puhastada, ruumi rituaalideks luua ning vanast ja ebavajalikust vabaneda. Salvei suurendab ärksust, värskendab meeli ning parandab mälu. Tõlviku abil saad minema pühkida kogu seisma jäänud ning negatiivse energia. Sellega saad oma kodule luua kaitset ning majja tuua küllust ja viljakust. See aitab täita erinevaid soove. Roosi kroonlehed on värvitud iga tšakra värvi, et tegeleda just soovitud energiakeskusega. Imeline kingitus iseendale või lähedasele.

Kasutamine – sõnasta või mõtesta selgelt oma eesmärk ning seejärel süüta tõlvik (küünla kohal on meie meelest kõige efektiivsem), lase korraks põleda ja seejärel kustuta leek raputades (ära puhu!). Leegi kustudes hakkab eralduma tossu, millega vii läbi vastavad rituaalsed toimingud. Tõlvikut saab kasutada mitmeid kordi.

NB! Igasuguste tulega seotud toimingutega käitu vastutustundlikult ja ettevaatlikult! Tulel on võimas jõud ja seda ei tasu kunagi alahinnata, see võib võtta sinult kõik, mis kallis! Ära jäta järelvalveta ja kasuta kuumakindlaid aluseid!

Ostukorv

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTELE ÜLE 50€